Return to site

Статут зсу fb2

※ Download ➤➤➤ Статут зсу fb2

Статути Збройних Сил України
Військовослужбовці Збройних Сил України мають права і свободи з урахуванням особливостей, що визначаються Конституцією України , законами України з військових питань, статутами Збройних Сил України та іншими нормативно-правовими актами. Переносити меблі, обладнання та інвентар з приміщення однієї військової частини до іншої заборонено. Спортивна зброя зберігається разом з бойовою. Начальник служби ракетно-артилерійського озброєння полку підпорядковується заступникові командира полку з озброєння і є прямим начальником особового складу служби ракетно-артилерійського озброєння полку. Військовослужбовці мають усю повноту соціально- еко- номічних, політичних та особистих прав і виконують усі обов'язки громадян, передбачені Конституцією і законами України.
    

Статут Збройних Сил України Скачать Книгу
Меблі, інвентар та обладнання закріплюються за приміщенням і без дозволу командира військової частини не можуть переноситися з приміщення одного підрозділу до іншого. Вважається, що військовослужбовець не має дисциплінарних стягнень після їх зняття відповідним командиром. Цей Статут визначає загальні права та обов'язки військовослужбовців Збройних Сил України і їх. Форма одягу військовослужбовців України встанов­люється наказом міністра оборони. У виховній роботі з особовим складом головні зусилля він зосереджує на індивідуальній роботі з кожним військовослужбовцем. Командир роти корабля 4 рангу , командир батальйону корабля 3 рангу мають право: а оголошувати подяку; б знімати дисциплінарні стягнення, накладені ними раніше. Занесення до Книги пошани військової частини корабля застосовується до всіх військовослужбовців, які досягли високих показників у бойовій підготовці, виявили бездоганну дисциплінованість і особливо відзначилися під час виконання військового обов'язку.
    

Статути Збройних Сил України
Військовослужбовці залежно від характеру вчиненого правопорушення чи провини несуть дисциплінарну, адміністративну, матеріальну, цивільно-правову та кримінальну відповідальність згідно із законом. Життя і діяльність Збройних Сил України визначають­ся військовими статутами, у яких викладено зміст загаль­них і посадових обов'язків військовослужбовців. Статут обов'язковий для всіх військових частин, управлінь, штабів, організацій, установ і військових навчальних закладів. Для проведення опитування військовослужбовців військової частини підрозділу інспектуючі перевіряючі керуються вказівками додатка 6 до цього Статуту. Військові звання поділяються на армійські та корабельні згідно з додатком 3 до цього Статуту. Підлеглий зобов'язаний беззастережно виконувати накази начальника, крім випадків віддання явного злочинного наказу, і ставитися до нього з повагою. Застосування зброї допускається лише в бойовій обстановці, а в мирний час - у виняткових випадках, відповідно до вимог Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України 550-14 , Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України.
    

Про Статут внутрішньої служб...
Заступник командира полку окремого батальйону з виховної роботи 72. Військова дисципліна грунтується на усвідомленні військовослужбовцями свого військового обов'язку, відповідальності за захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, на їх вірності Військовій присязі. Частину патронів для добового наряду дозволяється зберігати в окремій штатній упаковці чи щільникових приладах. Загальні обов'язки командирів начальників 58. У разі коли необхідно звернутися до іншого військовослужбовця в присутності командира начальника або старшого за військовим званням, слід попросити на це дозволу командира начальника або старшого за військовим званням. На військовослужбовців під час перебування на бойовому чергуванні, у внутрішньому і гарнізонному наряді, а також під час виконання інших завдань покладаються спеціальні обов'язки.
    

'Статут зсу fb2'
На всіх військовослужбовців роти, які мешкають поза частиною, повинні бути іменні списки із зазначенням адреси, номера телефону й способу виклику кожного. Військовослужбовці, призначені начальниками команд, у зазначених випадках користуються дисциплінарною владою: рядові матроси , сержанти старшини - владою старшини роти команди ; старшини головні корабельні старшини , прапорщики мічмани - владою командира взводу групи ; прапорщики мічмани , які мають посади командирів взводів груп , - владою командира роти корабля 4 рангу. Внутрішній порядок - це суворе додержання визначених військовими статутами правил розміщення, повсякденної діяльності, побуту військовослужбовців у військовій частині підрозділі й несення служби добовим нарядом. За потреби обігнати командира начальника або старшого за військовим званням слід попросити у нього на це дозволу. Додаткова відпустка надається, як правило, разом з основною відпусткою військовослужбовця, а у разі використання основної відпустки додаткова надається протягом місяця з дня оголошення заохочення. Зміни найменування військової частини вносяться до Грамоти Президента України, що видається під час вручення Бойового Прапора.
    

Статут Збройних Сил України Книгу
Доповідаючи чи вислуховуючи рапорт, військовослужбовець прикладає руку до головного убору і опускає її після закінчення доповіді. Накази віддаються, як правило, в порядку підпорядкованості. Командир дивізіону - начальник протиповітряної оборони полку підпорядковується командирові полку і є прямим начальником особового складу підрозділів протиповітряної оборони полку. Про свій вступ на посаду командир частини корабля оголошує наказом і доповідає старшому командирові начальникові. Начальник має право віддавати підлеглому накази і пе­ревіряти їх виконання. Накази віддаються, як правило, в порядку підпорядкованості. Начальник інженерної служби полку 85.
    

Статути Збройних Сил України
Під час виконання рішень командира полку батальйону начальник штабу має право віддавати накази розпорядження підпорядкованим командирові полку батальйону особам від його імені. Статут Збройних Сил України Скачать Книгу Торрент Встановлено такі військові звання Збройних Сил України: у Сухопутних материкових і Військово- Повітряних си­лах — солдати, сержанти, прапорщики, офіцери, генерали; у Військово- Морських силах — матроси солдати , стар­шини сержанти , мічмани, офіцери, адмірали, генерали. Начальник зв'язку полку підпорядковується начальникові штабу полку і є прямим начальником особового складу підрозділу зв'язку полку. Новопризначені до військової частини офіцери і прапорщики відрекомендовуються командирові військової частини та його заступникам, а після отримання призначення до підрозділу - командирові підрозділу та його заступникам. Це — погони і петлиці, на­грудні знаки, знаки на головних уборах, погонах і петлицях, канти, лампаси.
    

Скачати: Статути збройних сил України
Кожен начальник відповідає за правильне використання будівель і приміщень, збереження обладнання, інвентарю, меблів і засобів пожежогасіння, а також за переведення будівель і споруд на режим весняно-літньої та осінньо-зимової експлуатації. За вчинення злочину військовослужбовці притягаються до кримінальної відповідальності на загальних підставах. До прапорщиків та мічманів застосовуються такі заохочення: а оголошення подяки; б зняття накладеного раніше дисциплінарного стягнення; в нагородження грамотою, цінним подарунком або грошовою премією; г занесення прізвища до Книги пошани військової частини корабля ; д дострокове присвоєння звання старший прапорщик старший мічман ; е нагородження заохочувальними відзнаками Міністерства оборони України. Командир роти корабля 4 рангу в мирний і воєнний час відповідає за бойову готовність роти корабля , за бойову підготовку, виховання, військову дисципліну, морально-психологічний стан особового складу роти корабля , за підтримання внутрішнього порядку і додержання заходів пожежної безпеки в роті на кораблі , за стан і збереження озброєння, боєприпасів, техніки та іншого майна роти корабля , за успішне виконання ротою кораблем бойових завдань, за ведення ротного корабельного господарства. За вчинення корупційних діянь чи інших правопорушень, пов'язаних із корупцією, військовослужбовці несуть відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення 80731-10. Юридичний радник командира полку під час збройного конфлікту надає консультації командуванню щодо дотримання норм міжнародного гуманітарного права, правил застосування сили та щодо проведення інструктажу особового складу з їх виконання. Ці обов'язки визначаються статутами Збройних Сил України, а також відповідними посібниками, порадниками, положеннями, інструкціями.
    


-